Kalendář akcí

Kalendář zajímavých akcí (a odkazů na příslušný web, je-li k dispozici...), které nás čekají v nejbližší době a jichž se mohou naši členové zúčastnit, ať už aktivně, nebo jen "na čumendu"...

 

19. 1. –  Praha, Vzpomínka na Nebeské jezdce

29. 1. – Dvory u Nymburka, střelecké klání Zlatej škrpál Malýho Vlk

15. 2. – Praha, Novotného lávka, Výbor LKGKM

16. 2. – Praha, Dopravní fakulta ČVUT, Beseda s Petrem Daňkem "Jak se létá Alca a gripen a něco o tygrech"

17.-27. 3. – Most, Výstava o letišti "Korea"

23. 3. – Praha, Dopravní fakulta ČVUT, Milan Simr "Jak jsem létal Su-22"

25.-26. 3. – Proboštov u Teplic, Výstava modelů

26. 3. – Kyjov, Odhalení pamětní desky gen. Vladimíru Nedvědovi, MBE 

20. 4. – Dvory u Nymburka, 3. Memoriál Regiho Schamse

6. 4. – Praha, Dopravní fakulta ČVUT, Joe Vochyán "Českoslovenští letci na křídlech RAF"

8. 4. – Praha, Den otevřených dveří na letišti Točná

20. 4. – Dvory u Nymburka, 3. ročník Vzpomínky na Regiho Schamse

21. 4. – Kolín, O pohár starosty Kolína

22. 4. – Stará Boleslav, Westernové klání ve střelbě z perkusních a křesadlových zbraní

23. 4. – Havlíčkův Brod, MČR O pohár Petra Tučka

29. 4. – Milovice, Tankový den

29.-30. 4. – Plasy, Den ve vzduchu

6. 5. – Kunětice, Otevírání nebe

6.-7. 5. – Kopřivnice, Beskyd model show

5.-7. 5. – Most, Mostecký pohár

11. 5. – Praha, Novotného lávka, Výbor LKGKM

12.-13. 5. – Hradec Králové, Helicopter Show

13. 5. – Praha, Den otevřených dveří na letišti Točná

20. 5. – Čáslav, Den otevřených dveří na 21. zTL

25. 5. – Praha, Dopravní fakulta ČVUT, Ladislav Keller "Příčiny a řešení ztráty řiditelnosti"

27. 5. – Milovice, Dětský den

27. 5. – Raná, Setkání pamětníků

27. 5. – Jaroměř, Dětský den

3. 6 – Lomnice nad Popelkou, Otvírání lomnického nebe

3. 6. – Jihlava, Pohár Vysočiny

3.-4. 6. – Pardubice, Aviatická pouť Ing. Jana Kašpara

3. 6. – Nymburk, XXVII. slet letadel na letišti Nymburk

8. 6. – Trojanovice, Zahájení výstavy leteckých obrazů Pavla Rampíra

9.-10. 6. – Praha, Víkend otevřených dveří na letišti Praha-Ruzyně

11. 6. – Praha, Aerodrom Festival na letišti Letňany

12.-18. 6. – Raná, Mezinárodní setkání kluzáků Spatz

15. 6. – Praha, Dopravní fakulta ČVUT, Jiří Tlustý "Jak jsem poletoval a akrobatil"

16.-18. 6. – Jaroměř, Slet československých letadel

17. 6. – Žatec, 27. slet nejen UL letadel a Dětský den

17. 6. – Police u Jemnice, Slavnostní otevření expozice o československých letcích RAF

17. 6 – Trutnov, Den s dračí letkou

18. 6. – Chotěboř, Dětský den a airshow

23. 6. – Praha, DAP, slavnostní shromáždění ke 100. výročí bitvy u Zborova 

24. 6. – Lipník, Mordové rokle, Branný den

24. 6. – České Budějovice, 80. výročí letiště

24.-25. 6. – Cheb, 100. výročí prvního vojenského letiště

24.-25 6. - Roudnice nad Labem, Memorial Air Show

11. 7. – Brno-Tuřany, Výjezdní zasedání Výboru LKGKM + Valná hromada

7.-8. 7. – Milovice, Rekonstrukce bitvy u Zborova

7.-8. 7. – Mikulov, Western na Boot Hill - Mistrovství ČR ve střelbě z perkusních, křesadlových a nábojových zbraní Divokého západu

8.-15. 7. – Raná, Ranský pohár

22. 7. – Přerov, Den letiště

5. 8. – Zvole, Aero session a velká ohňová show

14. 8. - Praha, Připomínka návratu československých letců do vlasti

19. 8. - Sychrov u Turnova, Skotské hry

19. 8. - Chrudim, Odhalení pamětní desky příslušníku 311. perutě RAF Jaroslavu Kudláčkovi

26. 8. – Olomouc, Letecký den

26. 8. – Jihlava, LAA sobě a Slet Nebeských andělů

26.-27. 8. – Sliač (SVK), SIAF

26. 8. – Dvůr Králové, 70. výročí letiště

26. 8. - Jindřichův Hradec, Setkání válečných a poválečných letců

26. 8. – Chrudim, 70. výročí výsadkových vojsk

26. 8.  - Karlova Huť u Berouna, Otevření expozice o Alexandru Hessovi

26. 8.  - Křivsoudov u Vlašimy, Den české historie, IV. ročník

31. 8. - Břeclav, Výstava o čs. letcích RAF, 100. výročí narození Vladimíra Kowače

1.-3. 9. – Hosín, Hosínský pohár

3. 9. – Praha, Den otevřeného letiště Praha-Letňany

2.-3. 9. - CIAF, Hradec Králové

9. 9. – Strakonice, Letecký den

9. 9. - Chrlice u Brna, Připomínka 100. výročí narození Leopolda Šroma

16. 9. - Kunvald u Žamberka, Připomínka stíhače Františka Trejtnara

16. 9. - Žatec, Připomínka válečných letců Ústeckého kraje

16. 9. – Žatec, Letecký ples

16.-17. 9. – Ostrava, Dny NATO 2016

19. 9. – Praha, Novotného lávka, Výbor LKGKM

23. 9. - Tábor, Noční výsadek "Věrni zůstaneme"

22.-24. 9. – Pardubice, Retroměstečko 2017

7. 10. - 6. Military den

12. 10. - Brno, Výstava Nebeští jezdci

listopad – Milovice, Slavnostní pietní akt na Italském vojenském hřbitově (bude upřesněno)

listopad – Milovice, Den veteránů (bude upřesněno)

11. 11. – Nymburk, Den veteránů

14. 11. – Praha, Novotného lávka, Výbor LKGKM

2. 12. – Stará Boleslav, Střelby na krocana